سندی دیگر از وجود موجودات فرازمینی

سندی دیگر از وجود موجودات فرازمینی

پرسش این است که آیا در زمان های گذشته، انسان ها و موجودات فضایی با هم رابطه داشته اند و این موضوع تا چه حد می تواند درست باشد؟! بر فرض اگر آنچه گفته می شود حقیقت داشته باشد، آیا روزی دوباره موجودات فضایی به زمین باز خواهند گشت؟

به گزارش روزنامه «دیلی استار»، سکه هایی در مصر یافت شده که روی آنها تصاویری از موجودات فضایی و بشقاب های پرنده  به چشم می خورد.
بنا به ادعای این روزنامه، سکه ها نشان  می دهد که موجودات فضایی در زمان های گذشته به زمین آمده و از آن دیدن کرده اند.  این سکه ها توسط یک شهروند مصری در منطقه صعید (جنوب مصر) و زمانی که در حال بازسازی خانه اش بوده یافت شده است.

اما ماجرا زمانی جالب تر می شود که بدانیم چندی پیش هم دانشمندان ناسا، تمثالی سنگی شبیه به ابوالهول را در مریخ شناسایی کرده بودند.
بنا بر این گزارش، این که آیا موجودات فضایی و فرازمینی ها واقعیت دارند یا نه، صحبت های زیادی  شده است؛ برای مثال در این راستا، ادوارد اسنودن ادعا کرده بود: «شاید موجودات فرازمینی همین الآن در حال برقراری ارتباط با ما باشند».

استیون هاوکینگ هم در گفت وگویی جنجالی گفته بود، وجود زندگی هوشمند در نقاط دیگر جهان کاملا منطقی است و هشدار داده بود، ممکن است، در آینده این موجودات برای به دست آوردن منابع مختلف به زمین حمله کنند.

و در پایان پرسش این است که آیا در زمان های گذشته، انسان ها و موجودات فضایی با هم رابطه داشته اند و این موضوع تا چه حد می تواند درست باشد؟! بر فرض اگر آنچه گفته می شود حقیقت داشته باشد، آیا روزی دوباره موجودات فضایی به زمین باز خواهند گشت؟ آن ها در زمین در جستجوی چه هستند؟! مواجهه انسان با آنها چگونه خواهد بود؟!
 

extraterrestrials_5


extraterrestrials_2


extraterrestrials_4


extraterrestrials_1


extraterrestrials_3

اکاایران

2 پاسخ به “سندی دیگر از وجود موجودات فرازمینی”

  1. دانیل می‌گه:

    ادامه بدید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرورش کودکان به شیوه جو فراست

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

ازدواج

موفقیت و اعتماد بنفس