چگونه شکم خود را با لباس مخفی کنیم؟

چگونه شکم خود را مخفی کنیم؟
شکم برآمده یکی از ناراحت کننده ترین مشکلاتی است که خانم ها هنگام جستجو برای پوشاک مناسب با آن مواجه اند. ولی جای نگرانی نیست، اگر به خواندن این مقاله ادامه دهید راهنمایی های هوشمندانه ای برای پنهان کردن شکم و بالا بردن اعتماد به نفستان پیدا خواهید کرد.مخفی کردن شکم

برای بسیاری از خانم ها پنهان کردن نقاط ضعفشان و لباس پوشیدن شبیه خواننده های اپرا آزار دهنده است چرا که نمی توانند لباس های مورد علاقه شان را بپوشند. تنها لازم است بدانید چه سبک لباسی می خواهید بپوشید و برای شیک و زنانه بودن از چه چیزهایی دوری کنید.

how-to-hide-your-stomach-with-clothes

شکم بزرگ و جثه نامناسب خیلی وقت ها اعتماد به نفس ما را می گیرد و ذهن ما را آزار می دهد، گاهی می شود با رژیم و ورزش مشکل را رفع کنیم اما همیشه نمی شود از خیر غذاها و خوراکی های دوست داشتنی در مسیر خوش تیپی گذشت، بعضی ها هم که کلاً بی گناه هستند و به قول معروف آب می خورند چاق می شوند، پس باید در کنار ورزش و رژیم دنبال یک راه حل ساده هم بود، نوع انتخاب لباس و پوشش ما می تواند گام مهمی در خوش تیپ و خوش هیکل بودن ما باشد. خلاصه با تکنیک های ساده ای می توانید شکم مبارک را مخفی کنید. در ادامه با تکنیک های ساده و مهم این کار آشنا شوید. 

۱- دور پارچه های سنگین (فاستونی، پشمی، فلانل) را خط بکشید و از پارچه های سبک با نخ طبیعی و رنگ  تیره و مات استفاده کنید. 

۲- از پوشیدن هر لباسی که به تن می چسبد (جلیقه، لباس های اندامی، تی شرت های تنگ، لباس های کاموایی دستباف و سفت و پیراهن های آستین کوتاه تنگ) خود داری کنید. 

۳- لباس های گشاد و تیره بپوشید. رنگ تیره، اندام را کوچک تر نشان می  دهد. ضمن آن که لباس گشاد، بزرگی شکم را پنهان می کند. 

۴- از پوشیدن لباس هایی که راه های افقی دارند، بپرهیزید و برعکس، از لباس هایی که راه های عمودی و ریز دارند، استفاده کنید. 

۵- شلوار را روی شکم تان نیاورید. 

۶- از شلوارهای تنگ و باریک استفاده نکنید و برعکس از شلوارهای دمپا استفاده کنید که انتهای آن از زانو به پایین به تدریج گشاد می شود. 

۷- شلوار جینی انتخاب کنید که سایز آن از اندازه واقعی تان یک سایز بزرگ تر باشد. در این صورت، به راحتی دور کمرتان قرار گرفته و شکم شما را می پوشاند. 

۸- صاف بایستید. قدتان کوتاه باشد یا بلند، مدل ایستادن شما روی فرم بدن و چگونگی ایستادن لباس روی آن تاثیر دارد.

how-to-hide-your-stomach-with-clothes2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرورش کودکان به شیوه جو فراست

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

ازدواج

موفقیت و اعتماد بنفس