تولید سری جدید سریال فرار از زندان

prison_break_3

ونت ورث میلر بازیگر نقش مایکل اسکافیلد در فیلم پر طرفدار فرار از زندان (Prison break) ، در زمانی سخت به دنبال پیدا کردن نقشی در سینما بود تا بتواند خود را نشان دهد. و در نهایت در این راه موفق شد و توانست در این فیلم نقش اصلی را بر عهده بگیرد. به دنبال آن توانست در فیلم های زیادی نقش آفرینی کند و و با این کار به دیگران نشان داد که مایکل اسکافیلد تنها در فیلم فرار از زندان بازی نمی کند. ولی این روزها دوباره بحث شروع مجدد فصل جدیدی از این سریال به گوش می رسد. که حدود ۹ قسمت دیگر دارد.
ساخت این سریال که چهار فصل داشت، از سال ۲۰۰۵ آغاز شد و تا سال ۲۰۰۹ به طول انجامید. در انتهای سریال فرار از زندان، مایکل با از خود گذشتگی توانست پایان متفاوتی را برای آن رقم بزند. ولی اکنون و پس از گذشت هشت سال مشخص شد که پایان آن فیلم متفاوت از چیزی بود که بینندگان به آن باور دارند. و به همین ترتیب انتظار می رود تا میلر به همراه دومنیک پرسل و اکثر عوامل سازنده این سریال پر هیجان دوباره برای اجرای ادامه آن به تلویزیون باز گردند.

prison_break_2
پس از کش مکش های فراوان بلاخره توانستیم تا با میلر ارتباط برقرار کنیم و گفتگویی دوستانه با او داشته باشیم. و در مورد زندانی شدن دوباره او در این سریال گفتگو کنیم.
می توانید احساستان را از بازگشت دوباره به سریال پر طرفدار فرار از زندان و پذیرش نقش مایکل بیان کنید؟
ونت ورث میلر: فکر بازی در این فیلم باعث خوشحالی من می شود. به جز اینکه ده سال از آن زمان بزرگتر شدم. این نقش نیاز به فعالیت فیزیکی و روحی شدیدی دارد. و به همین دلیل بازی کردن در این نقش برای کسی که حدود  43 یا ۴۴ سال سن دارد در مقایسه با آن زمان که حدود ۳۳ و یا ۳۴ سال سن داشتم اندکی سخت تر است. تنها دلیل نگرانی من هم همین است.
واقعاً منطقی است که مایکل خودش در این بخش به شخصیت مرموز داستان تبدیل شده است؟
برای من هم این سؤال پیش آمده است. و مدت هاست در باره این موضوع فکر می کنم. و مطمئن هستم در این راه با چالش های زیادی روبرو خواهم شد. از من بارها پرسیده اند که نظرت در مورد این برنامه و اهداف کلی آن چیست؟ و به آنها گفته ام که: خانواده، وفاداری و ایثار.
من هم با این موضوع موافق هستم. و طوری که مشخص است مایل از موضوعی رنج می برد و مجبور است تا به تنهایی و بارها آن را تحمل کند. و از طرف دیگر باید در مقابل سایرین طوری رفتار کند که کاملاً طبیعی به نظر برسد. که این موضوع می تواند اندکی چالش بر انگیز باشد.
پس از پایان اولین سری این فیلم، خبرنگاران بارها این سؤال را مطرح کرده اند که آیا قصد ساخت دوباره این سریال را دارید؟ وقتی که خبر ساخت دوباره قسمت هایی از این سریال را شنیدید چه احساسی کردید؟
اولین کسانی که در این باره خبردار شدند من و دومنیک پرسل بودیم. و پس از آن، این خبر را در شبکه فاکس نیوز شنیدیم. من خودم شخصاً از علاقه و اشتیاق مردم برای دیدن این برنامه با خبر هستم. و قدر کارگردان آن پل شیورینگ را برای تهیه  این سریال محبوب به خوبی می دانم. خب با توجه به اهمیت این برنامه نزد افکار عمومی، سؤال اینجا بود که آیا واقعاً ادامه جذابی برای آن در نظر گرفته شده بود؟ به همین دلیل نزد کارگردان آن پل شیورینگ رفتم تا سؤالاتی را در این مورد از او بپرسم.
خوشبختانه در این مورد توضیحات خوبی داد. و توانستم اطمینان حاصل کنم که ادامه جذابی برای این سریال در نظر گرفته شده است. به او اعتماد دارم و از این بابت خوشحال هم هستم.
چه مقدار انرژی برای این داستان صرف کرده ای؟
من با تمام علاقه و اشتیاق به سراغ تولید این فیلم رفته ام و می دانم همانطور که نسخه اصلی آن موفق بود، ادامه این مجموعه نیز موفقیت آمیز خواهد بود. و می تواند به خوبی علاقه مندان را راضی کند.

prison_break_4
پروسه تاتو که بر روی بدنت صورت گرفت چطور بود؟ آیا مجبور بودی آن را دوباره انجام دهی؟ کار سختی بود؟ امکان دارد در این مورد توضیح بدهی؟
خاطره ای از ماه ژانویه به یاد دارم که در فضای باز نشسته بودم ساعت ۴ صبح بود و هوا نسبتا سرد بود. به صورت نیمه عریان در محل حضور داشتم. دو و یا سه نفر مشغول تهیه تاتو بر روی بدن من بودند. ولی از این قسمت بسیار خوشم می آمد. و فکر می کنم ارزشش را داشت.
زمان مورد نیاز برای تهیه تاتوهای جدید چقدر بود؟ آیا طولانی بود؟
تولید تاتو های جدید به صورت روزانه و هر روز در حدود ۴۰  دقیقه طول کشید. ولی تاتو های سری قبلی در حدود ۲ ساعت برای هر قسمت طول می کشید.
وقتی که شما همراه با دومنیک پرسل خبر تولید ادامه این سریال را شنیدید. دوست داشتید چه تجربه ای از سری قبل برایتان تکرار شود؟
من شخصاً به دنبال ماجراهای جذاب دیگری در این سریال بودم و همچنین دوست داشتم که دوباره هم بازی دومنیک پرسل شوم. به نظر می رسد که اشتراکات فراوانی با او داشته باشم. وقتی با او هم بازی هستم احساس راحتی فراوانی دارم که با هیچ تجربه حرفه ای دیگر قابل مقایسه نیست. به همین دلیل فکر کردن به این که قرار است دوباره با دومنیک پرسل در یک فیلم همبازی شوم بسیار برایم هیجان انگیز و جالب بود. و جایی که بتوان با او لحظات خود را قسمت کنم و زمان را با هم سپری کنیم برای من خوشایند است.
علاوه بر این مدتی قبل در مسافرت هوایی که داشتم با خانمی برخورد کردم او به من گفت مبتلا به سرطان است و در حین شیمی درمانی این سریال را تماشا می کرد و همیشه منتظر دیدن قسمت بعدی این سریال بود. وقتی که چنین داستان های را می شنوی، به اهمیت حرفه خود پی می بریم و به این نتیجه می رسیم که سرگرم کردن مردم هم نوعی کار مقدس است.

prison_break_5
شما و دومنیک پرسل در مجموعه های دیگری همانند "The Flash" و همچنین "DC's Legends of Tomorrow." نیز همکاری می کنید. و مدتی می شود که از هم دور افتاده اید و همکاری کمتری در تولید این مجموعه دارید. در مورد این برنامه ها بگویید. آیا تأثیری در ارتباط شما داشته است؟ آن را تغییر داده و یا باعث عمیق تر شدن آن شده است؟ طوری که می دانید در خود فیلم فرار از زندان رفاقت شما به اندازه خوبی پیش رفت و حالا هم با این موارد دیگر دوستی شما به طور یقین بیشتر شده است.
هر دو ما افراد بالغ و بزرگی هستیم. و من نمی خواهم که به جای او نظری بدهم. و مسیر زندگی او را مشخص کنم. ولی در حقیقت مسیری را که ما در این راه به عنوان دوست، برادر و همکار پیمودیم واقعاً متفاوت و منحصر به فرد است.
دومنیک و من اشتراکات زیادی با هم نداریم. و به همین دلیل خارج از محیط کاری هم ارتباطی بین ما دو نفر وجود ندارد. ولی وقتی با هم همکاری می کنیم مشابه دو برادر هستیم. فکر کنم بهتر باشد بگویم که همانند اعضای یک خانواده هستیم.
پس از تولید نه قسمت دیگر از این سریال، آیا داستانی دیگری هم در ادامه وجود خواهد داشت؟ و یا گمان می کنید که این پایان راه است؟
امکان دارد که ادامه داشته باشد. من فکر می کنم که هنوز می توانیم ۵۰ قسمت دیگر نیز تولید کنیم. دوست دارم تمام توانایی خود را به خرج دهم.  و تا زمانی که این امکان وجود داشته باشد و تا زمانی که داستانی برای گفتن باشد که ارزش دیدن و شنیدن داشته باشد. دوست دارم این راه را ادامه دهم. نمی خواهم که به هیچ عنوان طرفداران خود را نا امید کنم و این مسیر را متوقف نمایم. حتماً این موضوع را در نظر می گیرم.

prison_break
همه می دانیم که دوران سختی را پشت سر گذاشته اید. و یکی از این موضوعات سخت آشکار کردن تمایلات جنسیتان بوده است. و مورد دیگر مبارزه با افسردگی است. آیا فکر می کنید که پس از پشت سر گذاشتن این موارد زندگی شما تغییری کرده و یا در حرفه کاری خود پیشرفتی نموده اید؟ از این سختی ها چه چیزی فرا گرفته اید؟
از وقتی که تمایلات جنسی خود را روشن کردم و مشکلات روحی و روانی خود را آشکار نموده ام، فکر می کنم که بازیگری قدرتمند تر شده ام. می توانم بر روی شغلم تمرکز بهتری داشته باشم. و علاوه بر این می توانم بر نقشی که انتخاب کرده ام و برای آن حقوق دریافت می کنم نیز بیشتر توجه کنم.
این روزها حالتان چطور است؟
گاهی خوب، گاهی بد.
اکنون می توانیم نتیجه همکاری شما را با برنامه های  DC/CW مشاهده کنیم. آیا موضوع جالبی در این برنامه ها وجود دارد که توانسته باشد شما را دوباره به سوی این برنامه ها جذب کند؟
از بازیگران خیلی راضی هستم. علاوه بر این از کار کردن در کانادا نیز لذت می برم. عوامل تولید آن بسیار سخت کوش و فعال هستند. و به همین دلیل از سپری کردن وقت با آنها راضی هستم. واقعاً وقتی به این موضوع فکر می کنم، از آن موقعیت احساس خوشحالی می نمایم.
دوست دارید که نقشی هم در Legion of Doom داشته باشید؟
فعلاً نمی توانم در این مورد نظری بدهم. فکر کنم تا حدودی در این باره صحبت کرده ام. و شما هم منظورم را درک کرده باشید.

prison_break_6

یک پاسخ به “تولید سری جدید سریال فرار از زندان”

  1. zarei می‌گه:

    خوب بود—-تولید سری جدید سریال فرار از زندان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرورش کودکان به شیوه جو فراست

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

ازدواج

موفقیت و اعتماد بنفس